Hakkımızda

Öz Akdeniz Halı Yıkama

Firmamız yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile her geçen gün müşteri potansiyelini artırarak hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız teknolojiye vermiş olduğu önemle sürekli sektörde en son teknolojik gelişmeyi takip edip gerekli olan makineleri kullanmaktadır. Firmamız personelin eğitimine önem vermektedir. Bu kapsamda gerekli eğitim ve tecrübe sahibi olmayan personeline kesinlikle halı teslim etmemektedir.

Ayrıca kullanmış olduğumuz bitkisel şampuanlar sayesinde sağlığınıza önem vermektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dokuma tezgahlarıda bundan payını alarak hızla gelişmektedir. Bu gelişme sayesinde hemen hemen her gün yeni halı modelleri tasarlanıp piyasaya sürülmektedir. Bununla aynı orantılı olarak yıkama şekilleri ve deterjanlarda değişmektedir. Günümüz piyasasındaki halıları tektip deterjanla yıkamak halılara zarar vermektedir.

Biz Öz Akdeniz Halı Yıkama olarak her halı çeşidine halının özelliğine göre ayrı şampuan kullanmaktayız.

Ayrıca sadece ayrı deterjan değil kullanılan ekipmanlarda ayrı olmak zorundadır. Örneğin bir antika halıya sert makine fırçası ile temizlenmeye kalkılırsa telafisi mümkün olmayan hatalara neden olabilir. Veya bir makine halısını yumuşak bir fırça ile temizlemeye kalkıldığında sadece yüzesel bir temizlik olacaktır. Halının aralarına fırça işlemediğinden hijyen sağlanmamış olacaktır. Kısacası Öz Akdeniz Halı Yıkama’nın tecrübesi ve bilgi birikimine halılarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.


Hizmet Anlayışımız

Seçmiş oldugu kaliteli hizmet yaklaşımına uygun olarak, üretim ve pazarlamada en iyisini hedeflemektedir.